ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان

منو

برگزاری جلسه تودیع و معارفه

برگزاری جلسه تودیع و معارفه
جلسه تودیع و معارفه  حجت الاسلام شمس الدین به عنوان مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان سمنان  با حضوررمضانعلی حلوائی رئیس ستاد عتبات عالیات استان سمنان واعضای ستاد استان و شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان مراسنم تودیع و معارفه مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان سمنان با  حضوررمضانعلی حلوائی رئیس ستاد عتبات عالیات استان سمنان واعضای ستاد استان و شهرستان برگزار شد. در این مراسم از زحمات آقای علی بقائیان تقدیر و حجت الاسلام شمس الدین به عنوان مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان سمنان معرفی گردید .
در این جلسه رمضانعلی حلوائی گفت: ساختارستاد بازسازی عتبات عالیات به صورت یک  نهاد مردمی می باشد واین ستاد از نقطه نظرات و پیشنهادات  مکتوب افراد  درزمینه های مختلف استفاده خواهد نمود .
وی در ادامه اظهار داشت که با توجه به تفاهم نامه امضا شده در سال ۱۳۹۶حدود۶۰۰نفر نیروی متخصص در زمینه های مختلف باید به عتبات عالیات اعزام شود که این موضوع خود همت مضاعف عزیزان را می طلبد ودربحث فرهنگی و اجرایی حضورروحانیون ضروری است . ودر بحث اربعین موکب ها باید شناسنامه دار شوند
رئیس ستاد عتبات عالیات استان دور نمای عملکرد ستاد را خوب ارزیابی  کرده و گفت : وجود ظرفیت و توان بالای استان موجب گردیده است که ستاد عتبات عالیات مرکز این استان را به عنوان معین انتخاب نماید  وقراربراین است که از ظرفیت تمام استان سمنان جهت دسیابی به اهداف ستاد  ، استفاده شود.
در ادامه حجت الاسلام شمس الدین مسئول امور روحانیون ومسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان سمنان به تشریح برنامه های خود از قبیل  تاسیس بانک اطلاعاتی ستاد بازسازی عتبات ، وهمایشی که قرار است در اوایل ماه شعبان برگزار گردد و اهمیت موضوع تبلیغات پرداخت و  ستاد شهرستان با مسئولیت ایشان از امروز رسما کار خود را  آغاز مود  .
در پایان اززحمات سرپرست سابق ستاد عتبات عالیات شهرستان سمنان تقدیرو تشکر به عمل آمد ومقرر گردید آقای علی بقائیان در ستاد استان به همکاری خود ادامه دهد .

دسته :  اخبار

دیدگاه ها